CZ EN

Reference

Čas od času se stane, že některá má fotka zaujme natolik, že mě osloví lidé s tím, že by ji chtěli k nějakému účelu použít. Zde je uvedeno několik míst, kde se mé fotky objevily.

Velkou radost mi udělalo, že pár mých fotek si vybralo vedení Hotelu Sepetná v Beskydech jakožto součást dekorace interiéru vybraných pokojů. Přáním bylo, aby se jednalo o velké formáty panoramat, která se měla umístit do čela postelí. Výsledek vypadá skvěle.

www.sepetna.cz

Jelikož často fotím minerály, navázal jsem spolupráci s Jihočeským mineralogickým klubem, který vydává časopis Minerál, kde prakticky několikrát do roka jsou publikovány články obsahující mé fotografie minerálů.

   

   

Obzvlášť mě těší spolupráce s panem Petrem Andrlem, který mne požádal o několik fotografií z Beskyd do své nové knihy. Jelikož Beskydy jsou mou srdcovou záležitostí a knihy pana Anderleho mám ve své knihovně, bral jsem tuto spolupráci jako velkou čest.

   

Lednový úplněk, který jsem si naplánoval nad hradem Hukvaldy, zaujal místní informační centrum natolik, že mě požádali o využití této fotografie jako propagační materiál na pohlednice a magnetky.